Forum

Dodane 1 miesiąc temu

Toaleta gminnej hańby.

W ramach społecznej kontroli " patrz obecnej władzy na ręce " znaleźliśmy toaletę udostępnioną młodzieży na tzw. Skwerku Wypoczynku ( naprzeciwko kościoła ) w Majdanie Górnym. Toaleta przypominająca XIX - wieczną latrynę, z dziurawym dachem, z otworami w betonie. Zgroza !!! Nie możemy zrozumieć jak to jest. Władza gminna wydaje tyle pieniędzy na bzdurne imprezy a nie może zakupić choćby zwykłej " toi, toiki ". Człowiek swoją potrzebę fizjologiczną musi załatwiać dosłownie " w powietrzu ". Przypominamy, że funkcję wójt w Tomaszowie Lub. pełni M. Czubaj Gancarz- osoba z kosmosu !!! Informujemy, że toaletę - latrynę sfilmowaliśmy. Po obróbce zamieścimy na Youtube. Niech to ogląda cała Polska, cały świat!!!

Odpowiedzi6

myvhu 23 sierpień 2017 09:59

haha ale zarcik

Majsel 23 sierpień 2017 22:48

W tym cały problem, że to nie żarcik. Sprawdziłem. Kibelek stoi i faktycznie wygląda wstrząsająco. Wójt, M. Czubaj Gancarz powinna spalić się ze wstydu. Ale musi być spełniony jeden warunek : trzeba ten wstyd mieć !!!

Makaron 24 sierpień 2017 06:39

Przecież to zabytek klasy " O ".

a 24 sierpień 2017 09:08

Jacy wy jesteście beznadziejni !!!!! Jeżeli ta toaleta stoi od "XIX wieku" to gdzie byliście wcześniej ? Postarzała się za kadencji Pani Wójt ??? - Zgroza.

je he 27 sierpień 2017 10:13

Już nie macie co pisać na panią Czubaj .Takie toalety można znaleźć w każdej gminie I czy ona też jest temu winna.Musiała zrobić dużą rewolucję w tej gminie że rzucacie jej kłody pod nogi.Musi być dobrym wójtem bo takiej osobie jest zawsze ciężej .

Karzeł 28 sierpień 2017 13:34

" Obrońcy " mierniutkiej wójt, M. Czubaj Gancarz !!! To, co było się nie wróci. Ale teraz zamiast wydawać pieniądze na nudne i nic nie dające nikomu imprezki, należy kupić porządny s--cz. To chyba nie przekracza możliwości tak dużej gminy ??? P.s. Brawa dla powyższego portalu, że nie stosuje cenzury !!! " Forum Tomaszów Lub. " usunęło w ostatnich miesiącach kilkanaście postów obnażających prawdziwe oblicze rządów Imprezowiczki i Pieska.

Dodaj odpowiedź