Nature House

*Praca na produkcji* Duża liczba godzin, umowa, stały pracodawca!

Cena

7000 zł

Powiedz, że dzwonisz z ogłoszenia na tomaszowiak.pl

178508070

Szukasz pracy?
Rozpocznij karierę w sektorze produkcyjnym w Holandii!!!!

Praca od zaraz, dla kobiet, mężczyzn, par!

\GWARANTUJEMY wspólne zakwaterowanie//

*Nie zwlekaj, aplikuj już dziś*

Dla naszego holenderskiego partnera poszukujemy:

- pracowników produkcji

OPIS STANOWISKA

Pracownik sektora produkcyjno - ogrodniczego (hale, magazyny, fabryki) - ogólne prace produkcyjne, m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja owoców i warzyw, proste prace magazynowe

WYMAGANIA

• dyspozycyjność
• stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy fizycznej
• silna motywacja do pracy
• zatrudniamy również osoby bez doświadczenia, które podejmują swoją pierwszą pracę

OFERUJEMY

• atrakcyjne wynagrodzenie
• duża liczba godzin
• szkolenie wstępne przed podjęciem pracy
• pracę w miłej atmosferze pod stałą opieką polskich koordynatorów
• legalne zatrudnienie zgodne z holenderskim kodeksem pracy
• umowę podpisywaną przed wyjazdem
• zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport - przez cały okres pobytu
• możliwość rozwoju zawodowego (dłuższe kontrakty, szkolenia zawodowe i językowe)
• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku holenderskim
• zorganizowany wyjazd do Holandii komfortowymi busami

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane.

Agencja Zatrudnienia (12631)

Zobacz
Bank Spółdzielczy Top

Komentarze0 komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
tomaszowiak.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Zastrzega sobie również prawo do usuwania wpisów bez podania przyczyny.