WSZiA

Budynek komercyjno - mieszkalny w Łaszczowie PILNE

Cena

350000 zł

Powiedz, że dzwonisz z ogłoszenia na tomaszowiak.pl

Budynek komercyjno - mieszkalny w Łaszczowie PILNE

UWAGA - Oferta przedstawiana przez Tomaszowskie Biuro Nieruchomości jest nie jest zgodna z prawdą! Cena jest nieaktualna a sama współpraca z niniejszą agencją została zakończona.
Szanowni zainteresowani,
Przedmiotem ogłoszenia budynek usługowo - mieszkalny na sprzedaż, o powierzchni 341 m2 położony przy ul. Chopina w Łaszczowie, pow. Tomaszów Lubelski.
Powierzchnia użytkowa bez piwnicy - 239,85 m2. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 502 m2 usytuowanej w centrum miasta, na skraju zabytkowego parku rodu Szeptyckich nieopodal ruin pałacu Szeptyckich.
Budynek murowany podpiwniczony z użytkowym poddaszem. W skład parteru wchodzi 5 pomieszczeń użytkowych, pokój sanitarno - użytkowy, łazienka z toaletą , pomieszczenie główne (ekspedycje) oraz hol. Poddasze obejmuje trzy pokoje , łazienkę z toaletą , kuchnię z jadalnią, garderobę oraz spiżarnie. Poddasze w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Piwnica wyposażona jest w kotłownie , 4 pomieszczenia użytkowe oraz łazienkę z toaletą.
Przed budynkiem zlokalizowany jest parking dla klientów zaś od strony parku, parking dla domowników.
Nieruchomość ocieplona pokryta blacho-dachówką. Okna drewniane zabezpieczone są na parterze kratą.
Budynek z 2001 roku uzbrojony w prąd , wodę, gaz (zbiornik zewnętrzny) oraz kanalizację.
Ogrzewanie gazowe oraz piec węglowy.
Zależy mi na szybkiej sprzedaży więc oczekuję konkretnych propozycji. Budynek wart dużo więcej niż w ogłoszeniu. Chciałbym aby mógł posłużyć komuś zgodnie ze swoim przeznaczeniem, czyli służyć zarówno jako miejsce prowadzenia biznesu jak i wygodnego życia. Idealne miejsce pod inwestycje oraz pod ustatkowanie się w wygodzie.

Zapraszam do kontaktu.
Michał Kowalski - 536020009

Zobacz
Bank Spółdzielczy Top

Komentarze0 komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
tomaszowiak.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Zastrzega sobie również prawo do usuwania wpisów bez podania przyczyny.

Dodaj komentarz