WSZiA
Dodane 12 miesiące temu

Gorący temat | 673001 wyświetlenia

Kolonia Łaszczówka. Kradli koła i wracali z łupem na Ukrainę

Obywatele Ukrainy odpowiedzą za kradzież

Kradli koła i wracali z łupem na Ukrainę, fot. KPP Tomaszów Lub.

fot. KPP Tomaszów Lub.

Zobacz
Bank Spółdzielczy Top

W sobotę nad ranem funkcjonariusze tomaszowskiej policji zatrzymali trzech sprawców kradzieży kół. Mężczyźni od czerwca dokonali 4 kradzieży. Skradziony towar został wyceniony na ponad 8 tysięcy złotych. Wszyscy przyznali się do zarzucanych im czynów.

Dzięki wzmożonej pracy operacyjnych i współpracy ze Strażą Graniczną z Hrebennego w sobotę rano  w miejscowości Kolonia Łaszczówka zostali zatrzymani sprawcy kradzieży. Przemieszczali się audi  w stronę granicy. Mężczyźni od czerwca do października bieżącego roku dokonali 4 kradzieży kół na kwotę przeszło 8 tys złotych.

W jednym przypadku zostali spłoszeni, gdzie wartość kół przekraczała 4 tys. złotych. Sprawcy to ob. Ukrainy 29 lat, 26 lat i 25 lat.

Mężczyźni przekraczali granicę po czym kradli całe koła i wracali na teren Ukrainy. W trakcie zatrzymania mieli przy sobie komplet kół do audi oraz narzędzia służące do popełnienia przestępstwa tj. klucze, lewarki i krótkofalówki. Wszyscy przyznali się do zarzucanych im czynów.

źr. KPP Tomaszów Lub.

Komentarze0 komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
tomaszowiak.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Zastrzega sobie również prawo do usuwania wpisów bez podania przyczyny.

Dodaj komentarz

Zobacz
Kom-plex

Instagram @tomaszowiak.pl