WSZiA
Dodane 10 miesiące temu

Gorący temat | 203982 wyświetlenia

Gmina Tomaszów Lubelski. Policjanci i dzieci ze szkoły w Podhorcach promowali kampanię "Postaw na rodzinę"

Podczas kontroli drogowej uczniowie rozdawali kierującym uśmiechnięte buźki i ulotki

Policjanci i dzieci ze szkoły w Podhorcach promowali kampanię "Postaw na rodzinę", KPP Tomaszów Lub.

KPP Tomaszów Lub.

Zobacz
Bank Spółdzielczy Top

Policjanci wzięli udział w kampanii profilaktycznej „Postaw na rodzinę” oraz „Przeciw pijanym kierowcom” realizowanej przez Urząd Gminy w Tomaszowie Lubelskim. Do akcji włączyli się też uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych w Podhorcach.

Wczoraj policjanci z „drogówki” wraz z uczniami Zespołu Szkół Publicznych w Podhorcach, zatrzymywali pojazdy do kontroli.  Policjant sprawdzał miedzy innymi stan trzeźwości kierujących, a uczniowie rozdawali uśmiechnięte buźki i ulotki promujące kampanię. Kierujący przeważnie reagowali uśmiechem widząc grupkę dzieci.

Niestety jeden z kierujących zasłużył na smutna buźkę, której nie chciał przyjąć od dzieci. Mężczyzna to 54 letni mieszkaniec gm. Jarczów, który jechał w stanie po użyciu alkoholu. Dzieci bardzo zaangażowały się w rozdawanie uśmiechów i ulotek.

W tym samym czasie odbyło się spotkanie z uczniami klas 1-3. Policjantka prewencji omówiła temat pod tytułem „Bezpieczna droga do szkoły”, przybliżyła maluszkom sposób poruszania się wydłuż jezdni. Przypomniała o obowiązku noszenia odblasków, aby dzieci po zmroku były dobrze widoczne na drodze.

źr. KPP Tomaszów Lub.

Udostępnij ten wpis i podziel się ze znajomymi.

Posted by tomaszowiak.pl onPrzejdź do galerii

Komentarze0 komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
tomaszowiak.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Zastrzega sobie również prawo do usuwania wpisów bez podania przyczyny.

Dodaj komentarz

Zobacz
tomaszowiak.tv

Instagram @tomaszowiak.pl