Zamojskie Centrum Enigma
Dodane 17 dni temu

Gorący temat | 2136 wyświetlenia

Gmina Susiec. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa - osiem osób trafiło do szpitala

57-letniej mieszkance Tomaszowa zostało zatrzymane prawo jazdy za umyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa

Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa - osiem osób trafiło do szpitala, KPP Tomaszów Lub.

KPP Tomaszów Lub.

Zobacz
Bank Spółdzielczy Top

Wczoraj tuz przed godziną 16:00 w Suścu doszło do wypadku. Kierująca samochodem marki dacia nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu, który jechał prawidłowo samochodem marki ford. Osiem osób, w tym troje dzieci zostało przewiezionych do szpitala. 57-letniej mieszkance Tomaszowa Lubelskiego zostało zatrzymane prawo jazdy za umyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym. Kierujący byli trzeźwi. 

Wczoraj przed godziną 16:00 57-letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego jechała dacią od strony miejscowości Huty Szumy do Suśca. Dojeżdżając do skrzyżowania nie zatrzymała się na nim. W tym samym czasie od strony Tomaszowa Lubelskiego w stronę Suśca z pierwszeństwem jechał 31-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego, który uderzył w nieprawidłowo wyjeżdżającą dacię. Oba samochody wjechały do przydrożnego rowu. 

W fordzie oprócz kierowcy znajdowało się jeszcze cztery osoby w tym dwoje dzieci w wieku 2 i 8 lat. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala, gdzie lekarz wstępnie stwierdził ogólne potłuczenia i pozostawił na obserwacji. 

Trochę mniej szczęścia mieli pasażerowie pojazdu marki dacia, w wieku 14 i 57-lat, którzy doznali obrażeń ciała. Oni wraz kierującą również zostali w szpitalu. 

57-letniej kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy za umyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym nie dostosowanie się do znaku B-20 „STOP”. Kierujący byli trzeźwi.

źr. KPP Tomaszów Lubelski

Udostępnij ten wpis i podziel się ze znajomymi.

Posted by tomaszowiak.pl on


Komentarze0 komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
tomaszowiak.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Zastrzega sobie również prawo do usuwania wpisów bez podania przyczyny.

Dodaj komentarz

Zobacz
tomaszowiak.tv

Instagram @tomaszowiak.pl