Bank Spółdzielczy
Dodane 16 dni temu

Rozwój i nauka. Szukasz pracy? Zostań opiekunem medycznym

Policealne Szkoły Centrum Szkół Akademickich Student zaprasza

Szukasz pracy? Zostań opiekunem medycznym, nadesłane

nadesłane

Zobacz
Bank Spółdzielczy Top

Uwarunkowania demograficzne przyczyniły się do ogromnego zapotrzebowania w Polsce jak i na rynkach europejskich wykwalifikowanych  opiekunów medycznych. Policealne Szkoły Centrum Szkół Akademickich Student zaprasza do zapisów!

W kraju opiekun zakwalifikowany został przez Ministerstwo Zdrowia jako średni personel medyczny, płace zaś oscylują w granicach 1500-2500 tysiąca złotych, są na podobnym poziomie jak wynagrodzenie licencjonowanej pielęgniarki.

W krajach Unii Europejskiej, a w szczególności w Niemczech wynagrodzenie waha się  w przedziale od 1000 do 2000 Euro. Niemcy bardzo chętnie zatrudniają polskich opiekunów.

Aby zostać opiekunem medycznym wystarczy ukończyć jednoroczną szkołę policealną.

Jako jedyna szkoła w regionie posiadamy bogato wyposażone pracownie, nowoczesny sprzęt, a także wysokiej klasy kadrę pedagogiczną - czynne zawodowo dyplomowane pielęgniarki.

Program kształcenia dostosowany jest w 100% do potrzeb pracodawcy, Słuchacze uczą się wykonywania czynności pielęgnacyjno-higienicznych, opiekuńczych oraz zakresu pierwszej pomocy na profesjonalnych przeznaczonych do tego celu fantomach.

Naukajest całkowicie BEZPŁATNA odbywa się w systemie zaocznym, kończy się egzaminem Państwowym potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie opiekun medyczny. Po zdanym egzaminie Słuchacze otrzymują dyplom oraz suplement europassu  respektowany we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Naszym Słuchaczom oferujemy bezpłatny certyfikowany 100-godzinny kurs języka niemieckiego ukierunkowany na opiekę i pielęgnację osoby chorej i potrzebującej wsparcia.

Współpracujemy z niemieckim pracodawcą, nasi Słuchacze podczas pobierania nauki mogą skorzystać z płatnych staży, a po zakończeniu szkoły podjąć pracę w wyuczonym zawodzie.

Więcej informacji otrzymacie Państwo kontaktując się z naszym sekretariatem.

Bezpłatne!!! Policealne Szkoły Centrum Szkół Akademickich Student 

Ul. Partyzantów 62 


22-400 Zamość

tel: 602 146 329, lub  84 534 11 78

www.csastudent.edu.pl

UWAGA!!! OD  23 WRZEŚNIA OTWIERAMY GRUPĘ TOMASZOWSKĄ!!! Nie zwlekaj i zdzwoń! Liczba miejsc ograniczona!!!

źr. art.spon.


Przejdź do galerii

Komentarze0 komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
tomaszowiak.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Zastrzega sobie również prawo do usuwania wpisów bez podania przyczyny.

Dodaj komentarz

Zobacz
tomaszowiak.tv

Instagram @tomaszowiak.pl