Zamojskie Centrum Enigma

Sportowy sukces. Cztery medale dla biegaczy TOMASOVII

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkoatletyce odbyły się w Białymstoku

Cztery medale dla biegaczy TOMASOVII, nadesłane

nadesłane

Zobacz
Bank Spółdzielczy Top

W sobotę 9 września 2017 r. w Białymstoku odbyły się odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkoatletyce. W tych zawodach bardzo dobrze wypadli zawodnicy TKS „TOMASOVI” podopieczni trenerów Tomasza Wawrzusiszyna i Mirosława Fusa.

W biegu na 1000 m srebrny medal wywalczyła Wiktoria Rachańska. Na 2000 m Patryk Luty był trzeci zdobywając brązowy medal. Brązowe medale zdobyli także w biegu na 600 m Wojciech Cichoń i Marlena Mróz

W tym samym biegu Weronika Szczerba zajęła 9. miejsce. Jakub Sitarczyk zajął 11. miejsce w biegu na 100 m oraz 12 miejsce na 300 m, a Michał Mandziuk zajął 5. miejsce na 300 m. Tomasz Konopka zajął 12. w biegu na 100 m.

Wiktoria Rachańska, Marlena Mróz, Patryk Luty oraz Wojciech Cichoń wywalczyli awans na Mistrzostwa Polski Młodzików, które odbędą się 23-24 września w Białej Podlaskiej.